Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.647 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 21 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 500W-799W |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1623g / 3.58lbs |
| Dimensions | Disc Diameter: 125mm (5in) |
| Certification | none |
| No-Load Speed | 3300rpm |
| Frequency | 50-60Hz |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Polishers |
| Wheel Diameter | Polisher Size: 195 * 180mm / 7.68 * 7.09in |
| Brand Name | Geevorks |
| Rated Input Power | 700W |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Other |
| Polisher | Automotive polisher |
| Polishing machine | grinding machine 220v |
Instock
There are no reviews yet.