Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | JDQ201 |
| Certification | RoHS, SASO, CE |
| Function | Steamed Egg Custard |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 280W |
| Capacity | 2-3 |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Item | Electric Egg Roll Maker |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Size | 17*12*23cm |
Instock
There are no reviews yet.