Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 350W |
| Capacity | >7 |
| Brand Name | OLOEY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.