Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | fitness tracker |
| Surface Width | 15mm |
| Setting Type | Channel Setting |
| Rings Type | Bridal Sets |
| Model Number | BR393 |
| Shapepattern | Irregular |
| Style | Punk |
| Occasion | Anniversary |
| Material | Metal, antique copper+crystal, high quality Stainless steel |
| Metals Type | Copper |
| Gender | Women |
| Brand Name | bobo cover |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
| Color | Blue black tourmaline |
| Ring buckle | Adjustable |
| Weight | about 8g |
| Fast Free shipping | Order>180ued DHL/FEDEX/UPS/EMS |
Instock
There are no reviews yet.