Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 35000 |
| Voltage (V) | 200V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable |
| Style | Handheld |
| Model Number | Milk Frothers, Handheld Milk Frother |
| Certification | CE |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Support | retail, wholesale, Dropshipping |
| Function | Coffee, milk, milk foam, milkshake |
| Feature 1 | Egg Stirring |
| Feature 2 | Multifunctional |
| Feature 3 | Milk Tea & Jam |
| Feature 4 | kitchen accessories |
| Feature 5 | Home appliance |
| Feature 6 | Coffee machine |
| Feature 7 | Electric kettle |
| Feature 8 | Cooking Appliances |
| Feature 9 | mini blender |
| Feature 10 | Hand mixer electric |
| Feature 11 | Mini portable blender |
| Feature 12 | ELECTR MILK FROTHER |
| Feature 13 | milk cappuccino |
| Feature 14 | whisk mixer |
| Feature 15 | foam milk beater |
| Voltage | 4.5V-5.5V |
Instock
There are no reviews yet.