Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 1200 |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Battery |
| Style | Handheld |
| Model Number | Electric Milk Frother |
| Certification | ce |
| Brand Name | GUOHE |
| Origin | Mainland China |
| Item | Electric Milk Frother |
| Input power | 6W |
| Main materials | 304 Stainless steel, ABS |
| Charge | 2 AA battery |
| Feature1 | Rechargeable |
| Feature2 | Electric Milk Frother |
| Feature3 | Handheld Egg Beater |
| Feature4 | Whisk Frothy Blend |
| Feature5 | Froth Mixer |
| Feature6 | Whisk Beater |
Instock
There are no reviews yet.