Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable |
| Style | Standing |
| Model Number | LVMF6401 |
| Brand Name | Livatro |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.