Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 1130 |
| Voltage (V) | 200V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Model Number | 280 (classic black), 280E |
| Certification | ce |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Name | Magnetic Whirlpool Milk Frother |
| Model | 280 (classic black), 280E |
| Color | Black(280), 280E(Black, White) |
| Capacity | 250ml |
| Power | 550W |
| Voltage | 220V~50Hz |
| Heating element | plate heating plate |
Instock
There are no reviews yet.