Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.107 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Model Number | FG-M05 |
| Certification | ce |
| Brand Name | raugee |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.