Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 1130 |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Electric |
| Style | Handheld |
| Certification | CE |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.