Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 15 cm |
| Wattage | 200W |
| Slice Thickness | 1-3mm |
| Speed | / |
| Weight | 6.9KG |
| Model Number | LY-420 |
| Brand Name | LJPJP |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, UL |
| Voltage | 220V/110V |
| Size | 180*200*380mm |
Instock
There are no reviews yet.