Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.426 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 9 cm |
| Cup Body Material | Plastic |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Housing Material | Food Grade ABS |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Certification | CE |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | <500ml |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.