Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 8 cm |
| Hair Grade | virgin hair |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Chemical Processing | None |
| Hair Weft | Machine Double Weft, Double Machine Hair Weft |
| Suitable Dying Colors | #27 |
| Texture | Loose Wave, Brazilian Human Hair |
| Brand Name | younsolo |
| Origin | BR(Origin) |
| Hair Extension Type | Weaving |
| Material | Human Hair |
| Brand | Younsolo Hair |
| Items | Human Hair Bundles |
| Style | Loose Wave 1/3/4PCS Bundles |
| color | Natural Color/Jet Black, can be dyed& bleached |
| Quality | 100% Human Hair No tangle Barely Shedding |
| Hair Length | 8-30Inch |
| Package | 1/3/4 Pcs Lot |
| Unit Weight | 95-100g Per bundle |
| Hair Extension | Loose Wave Hair Extentions |
| Advantage | Do Drop Shipping/Make Logo For Free |
| Ship Time | 2-3 Days Ship from US warehouse |
| Hair Gurantee | 30 Days No Reason Return |
| free Gifts | Wig Cap, Headband, Makeup Sponge, Curling Rod |
Instock
There are no reviews yet.