Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.051 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 4 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Certificate Number | Firming Face |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Natural Plant |
| Model Number | Face Essence |
| Feature | Anti-Aging |
| Formulation | Liquid |
| Brand Name | west&month |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | West&Month |
| Shelf Life | 3 Years |
| Distributor/Importer | Anti Wrinkle |
| Item Type | face serum |
| Date of Manufacture | Fade Fine Line |
| NET WT | 30ml |
| Function 2 | Reduce Fine Line |
| Function 3 | Collagen Boost |
| Function 4 | Tighten Face |
| Function 6 | Fine Line Remover |
| Function 7 | Lift Face |
| Function 8 | Collagen Serum |
Instock
There are no reviews yet.