Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.551 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 17 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2200-2599W |
| Function | Dry |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.