Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.283 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | <3 kg |
| Number of nozzles | 1-3 nozzles |
| Remote Control | No |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 5w |
| Function | Dry |
| Brand Name | NYNY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.