Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | up to 3.8GHz |
| Use | Multimedia |
| Memory Capacity | 8GB |
| Hard Drive Capacity | 128GB |
| Model Number | M9N N305 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | intel i3-N305 |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | SZBOX |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.