Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | XMSJ |
| Power Source | Electricity |
| Type | Impact Wrench |
Instock
There are no reviews yet.