Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.618 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 19 × 9 cm |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery, Electricity |
| Rated Voltage | 12V |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NANWEI |
| Type | Rechargeable Electric Wrench |
Instock
There are no reviews yet.