Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Chuck Diameter | 6/6.35/8mm |
| No-Load Speed | 30000rpm |
| Brand Name | PATUOPRO |
| Origin | Mainland China |
| Cutting depth | 0.8mm |
Instock
There are no reviews yet.