Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 3 cm |
| Ingredient | transparent gel, LIQUID |
| Model Number | SB19090402-2, hair feel stick broken hair finishing stick hair feel finishing stick |
| NET WT | 18ml, 18ml |
| Brand Name | ZUOFILY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pomades & Waxes |
| Number of Pieces | One Unit |
| keyword1 | small hair finishing stick |
| keyword2 | hair feel finishing stick |
| Type | Hair Wax Sticks |
| Feature | Not Greasy |
| Feature1 | Refreshing Hair |
| Feature2 | Lasting hairstyle |
| Feature3 | Improve messy hair |
| Feature4 | Small and easy to carry |
Instock
There are no reviews yet.