Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.295 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | ZN43919 |
| NET WT | 8oz |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pomades & Waxes |
| Number of Pieces | One Unit |
| Product category | Solid hair wax |
| Hair styling products | pomade |
| specifications | Normal specification |
| shelf life | 3years |
| product | pomade |
| Cosmetic efficacy | Baked oil shaping |
| Net content | 8oz/16oz |
| Feature 1 | hair styling appliances |
| Feature 2 | cera para cabello mujer |
| Feature 3 | wig installation kit set |
| Feature 4 | hair wax stick |
| Feature 5 | cera para cabello hombre |
| Feature 6 | wax stick hair |
| Feature 7 | wax stick |
Instock
There are no reviews yet.