Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | HYS24101002IFANYUO |
| NET WT | 15g |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pomades & Waxes |
| Number of Pieces | One Unit |
| Type | Hair Finishing Cream |
| Texture | Gel |
| Size | 13.3*2.6*2cm |
| Color | Transparent |
Instock
There are no reviews yet.