Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.046 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Spring and Autumn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Skullies & Beanies |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | COTTON, Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Type | Beret Cap |
| Cap Circumference | 54-58cm(21.26-22.83in)(Adult, one size) |
Instock
There are no reviews yet.