Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Windproof |
| Applicable Scene | cycling |
| Applicable Season | winter |
| Model Number | FS |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | wool |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Weaving method | plain weave |
| Pattern | Solid |
| Product category | Protective cap |
| Process method | printing |
| Crown style | Cone |
| Size | M (56-58 cm) |
| texture of material | lambswool |
| Applicable object | Couples, youth, middle-aged |
| Type | Protective cap |
| Applicable scenario | Sports, leisure, shopping, outdoor, travel and cycling. |
| Applicable sex | female |
| Suitable for gift giving occasions | Wedding, Birthday |
| Function | Breathable, warm, reduce age |
| Hat brim style | Wide eaves |
| Suitable for season | winter |
| style | lady |
Instock
There are no reviews yet.