Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | 2280mAh |
| Waterproof / Water-Resistant | IP67 |
| Material | Plastic |
| Model Number | IC-T10 |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 3km-5km |
| Brand Name | MOTOZERUI |
| Origin | Mainland China |
| Device type | Walkie talkie |
| Communication mode | FM analog |
| Type of emission | F2D and F3E (FM) |
| S | 86998-86999 |
Instock
There are no reviews yet.