Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 4 cm |
| Nominal Voltage | other |
| Battery Type | Li-ion |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery Capacity | 1435mAh |
| Compatible Drone Brand | DJI |
| Package | Yes |
| Weight | About 45g |
| Model Number | For Neo Battery |
| Brand Name | DIXSG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Drones Accessories Type | Digital Battery |
Instock
There are no reviews yet.