Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.473 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatible Drone Model | Carrying Case |
| Size | 23.5*23.5*9.5cm |
| Package | Yes |
| Model Number | for DJI Mavic Mini 2 |
| Compatible Drone Brand | DJI |
| Brand Name | BRDRC |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.