Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Camera Specifications | APS-C Mirrorless Camera, Full Frame Mirrorless Camera |
| Minimum Aperture | F22 |
| Focal Length | 35mm |
| Launch Date | 2024 |
| Package | Yes |
| Weight | 201g-300g |
| Maximum Aperture | f/2.0 |
| Lens UV Filter Size | 58mm |
| Number of Diaphragm Blades | 11 Blades |
| Focus Mode | AF |
| Focus Type | Standard Prime |
| Type | Fixed Focus Lens |
| Full Frame | Yes |
| Lens Type | Automatic |
| Scene Type | Wedding, HUMAN, Travel, People |
| Brand Name | JYYXF |
| Origin | Mainland China |
| Use | Camera |
Instock
There are no reviews yet.