Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | E014 |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Feature | Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | EUTOUR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Gifts | With Free Bracelet |
| Steel Watch | With Free Canvas Band |
| watch drop shipping | dropship men watches |
| watch drop | eutour watch men |
| ball watch | eutour magnetic watch |
Instock
There are no reviews yet.