Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Meters | Other, 500M 1000M 1500M 2000M |
| Model Number | LV-15002000-x4-001 |
| Buoyancy Characteristic | Sink Tip Floating Line |
| Shape | Level |
| With Ruler or Not | No |
| With Scale or Not | No |
| Position | Ocean Boat Fishing, Ocean Rock Fshing, Ocean Beach Fishing, LAKE, River, Reservoir Pond, stream |
| Material | braided wire |
| Brand Name | Ashconfish |
| Origin | Mainland China |
| Metrail | PE fiber |
| Color | Spot fishing line X4 |
| Diameters | 0.06 0.08 0.1 0.12 0.2 0.3 0.4 0.5 0.55mm |
| LB | 2 4 6 8 10 20 60 80 100LBS |
| FeatureA | Strong PE, Japan Material, tough and durable |
| FeatureB | Extremely Low Smoother |
| Strands | 4 weaves |
Instock
There are no reviews yet.