Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Ingredient | other |
| Quantity | 1 pc |
| Model Number | GW1263, cleaning baby brush |
| NET WT | 70g |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Item Type | Bath |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.