Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1 pcs |
| Model Number | VC04 |
| Type | CRANKBAIT |
| Category | BASS LURE, Deep Diving Crankbaits |
| Position | River, Reservoir Pond, Ocean Boat Fishing, stream, Ocean Beach Fishing, LAKE, Ocean Rock Fshing |
| Brand Name | banshee |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Deep Chub |
| Length | 50mm |
| Weight | 10g |
| Color | 6 Colors for Option |
| Diving Depth | 2-5m |
| Lure Class | Floating |
| Suitable | Freshwater |
| Hook Size | 4# |
Instock
There are no reviews yet.