Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 169A |
| Bakeware Type | Flat pan |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Electric Grill |
| Material | 201 non-magnetic stainless steel |
| Certification | CE, RoHS |
| Type | Electric Contact Grill |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 28W |
| Non-Stick Material | other |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Electric barbecue grill |
| product number | GL1113 |
| Voltage | 220V/110V |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Motor power | 28W |
| Furnace material | 201 non-magnetic stainless steel |
| Motor torque | 120kg |
| Oven Fuel | Charcoal |
| Gross weight | 23KG |
Instock
There are no reviews yet.