Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 60 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Height Adjustable | No |
| With Legs or Not | Yes |
| Load-bearing | 200kg |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Feature 1 | Commode Toilet Armrest Rack |
| Feature 2 | Bathroom Folding Shower Seats |
| Feature 3 | Wall Mounted Chairs |
Instock
There are no reviews yet.