Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 50 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Height Adjustable | No |
| With Legs or Not | Yes |
| Load-bearing | 200kg |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Feature 1 | Non-slip Shower Bench |
| Feature 2 | Wall Mounted Folding Chairs |
| Feature 3 | Bath Seat Chair |
Instock
There are no reviews yet.