Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Warranty | 1 Year |
| Material | 304 Stainless Steel |
| After-sale Service | Online technical support |
| Project Solution Capability | NONE |
| Application | Hotel |
| Design Style | Modern |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | YS-SF01 |
| Size | 450*400*100mm |
| Load capacity | 230KG |
| Function | Foldable |
Instock
There are no reviews yet.