Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Dried Flowers |
| Quantity | 1/2 Pieces |
| Model Number | Bath Bombs |
| NET WT | 60g |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Bath |
| Number of Pieces | COMBO |
| Scent | Lavender, Grape, Coconut, Rose, Orange, Lemon |
| Product Benefits | Moisturizing, Relaxing, Moisturize |
| Feature | Body Treatments |
Instock
There are no reviews yet.