Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 18 cm |
| Classification | Dinnerware Set |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Solid |
| Certification | CE / EU, CIQ, EEC, LFGB, SGS |
| Function | Dinnerware Set |
| Model Number | supply solid Children's tableware |
| Material | Silicone |
| Age Group | BABIES |
| Type | Dinnerware |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Origin | Mainland China |
| use type-1 | Baby feeding |
| use type-2 | Food feeding |
| use type-3 | Silicone tableware |
Instock
There are no reviews yet.