Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | plastic, nylon |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | wash brush |
| NET WT | 95g |
| Item Type | Bath |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Features 1 | shower brush |
| Features 2 | massager |
| Features 3 | Body Cleaning |
| Features 4 | Exfoliation |
Instock
There are no reviews yet.