Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 115 × 86 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 100w |
| Brand Name | OIMG |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| Model Number | GR-200A |
| Grill Type | >5 people |
| Metal Type | Cast Aluminum |
| Feature | Easily Assembled, Easily Cleaned, Detachable Plate |
| Safety Device | Flame Safety Device |
| Product name | Smokeless Electric Grill |
| Usage | Home Party |
| Temperature | 0-230 |
| MOQ | 500pcs |
| Certification | CE/GS/ETL/LFGB/RoHS |
| Material | Plastic |
| Function | Indoor Smokeless Bbq Grill |
| Shape | Rectangle Shape |
| Color | Optional |
| Type | Grills |
Instock
There are no reviews yet.