Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.225 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 19 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Power Source | Electric |
| Model Number | HC-810 |
| Design | Cruises |
| Controller Mode | MODE2 |
| Control Channels | 4 channels |
| Flight Time | 12min |
| Dimensions | 200mm*125mm*70mm |
| Max Speed | 20km/h |
| Charging Time | 30min |
| Charging Voltage | 3.7V180MAH |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | TOYFORU |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| 2.4G RC | Boat Racing Paddling |
| Water Rowing Kayak | Lights 360° |
| Driving Dual Mode | Waterproof |
| Multiplayer | Game Ship |
Instock
There are no reviews yet.