Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 18 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BBQ Rotator Motor |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
| MainKey1 | Barbecue Rotator |
| MainKey2 | Barbecue Motor Rotisserie Barbecue Grill Motor |
| MainKey3 | BBQ Rotisserie Motor Roast Rotisserie Tool Parts |
| MainKey4 | Home BBQ Grill Spit Roast Motor BBQ Rotator Motor |
| MainKey5 | Barbecue Tool Outdoor Camping Picnic Accessories |
| MainKey6 | Kitchen Barbecue Rotisserie Motor Replacement |
Instock
There are no reviews yet.