Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2100W |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | 3-layer double heating pipe electric baking tray |
| Product size | 61*21*17cm |
| Rated power | 2100W |
| Product gross weight | 5KG |
| Rated voltage | 220V |
| Product material | Iron + stainless steel + anti-ironing rubber + engineering plastics |
| Rated frequency | 50HZ |
| Function introduction | Bake, fry, fry, bake, cook |
| Suitable number of people | 2-12 |
| Product color | Red and black |
Instock
There are no reviews yet.