Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 30 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | Plastic Ball |
| Model Number | 0jc109 |
| Lighting Area | 1-3square meters |
| Application | Dining Room, Bed Room, Foyer, study |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Metal |
| Shade Type | Plastic |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | G9 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | Homocean |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | IRON |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.