Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 12 × 11 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Color | black |
| is_customized | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Model Number | 30910506 |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Application | Bed Room |
| Number of light sources | 2 |
| Material | Metal |
| Warranty | 2 years |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Knob switch |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 110V |
Instock
There are no reviews yet.