Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 3kg |
| Certification | none |
| Rated Input Power | 800W |
| Model Number | 1414 |
| Frequency | 50/60HZ |
| No-Load Speed | 16000rpm |
| Max. Planing Width | 82mm |
| Max. Planing Depth | 1mm |
| Brand Name | UwinVwin |
| Rated Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.