Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.152 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 45*26cm |
| Package | sets |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 1110 |
| Material | Plush |
| Dimensions | 45*26cm |
| Warning | Far away from fire |
| Features | musical, Stuffed, SOFT |
| Brand Name | ASWJ |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Recommend Age | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.