Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Cartoon |
| Grade | Grade A |
| Model Number | TY |
| Fabric Count | 20 |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | U-Shape |
| Part | Neck |
| Filling | Polyester / Cotton |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | Travel |
| Brand Name | MINISO |
| CN | Jiangsu |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.