Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.316 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 29 × 12 cm |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | quality |
| Model Number | Nap pillow |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | Round |
| Part | Neck |
| Feature | memory |
| Filling | Water |
| Material | Polyester / Cotton, velvet |
| Use | Bedding |
| Origin | Mainland China |
| Size | about 32*22*13cm |
Instock
There are no reviews yet.